про корпорацію |  продукція |  контакт
 
 
 
Про групу |  Сфера діяльності |  Iнжинiринг 
 
НКГ "Екологія"

Науково-консалтингова група "Екологія" створена в 2000 році.
Ціль cтворення НКГ "Екологія" в об'єднанні зусиль провідних наукових співробітників на рішення задач відновлення промисловості України і країн СНД, розробки і промислового впровадження прогресивних енергозберегаючих технологій, консалтингу, концепцій маркетингу, що забезпечують підвищення якості продукції і конкурентоспроможності виробництв.
Детальніше...
 
НКГ "Екологія" пропонує консалтингові та інжинірингові послуги з поліпшення техніко-економічних показників підприємств, на заводах мокрого і сухого способу виробництва цементу, у проектах відходи в енергію, співпрацю організаціям в розробці і впровадженні енергозберегаючих технологій.
Детальніше...
 
Фахівці НКГ "Екологія" брали участь і безпосередньо керували розробкою великого числа наукових досліджень, результати яких знайшли свою реалізацію в практиці цементного виробництва на заводах колишнього Радянського Союзу, Польщі і Болгарії.
З нашою участю в період з 1971 по 1987 г.г. введена в експлуатацію більшість цементних заводів мокрого і сухого способів виробництва. Накопичений досвід наукової наладки технологічних процесів використаний в проектах 20-ти нових цементних виробництв.
Адреса:
Україна
61002
Харків,
вул.Мироносицька 54
тел: +3 8 044 599 02 01
  2006 © www.ecocem.com